Sosyal Medya Yönetimi

Hedef Kitle ve Rakip Analizi

Marka, ürün veya hizmetleriniz için rakip analizi yapıyoruz, hedef kitlenizi belirleyerek, pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz

Marka Geliştirme ve Konumlandırma

Paylaşımlarımız aracılığı ile ön planda olmasını istediğiniz ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sosyal medyanızda paylaşarak marka algınızı güçlendiriyoruz

Raporlama

Haftalık olarak markanız hakkında sosyal medya platformlarında konuşulanları, belirli anahtar kelimeler ile takip ederek raporluyoruz.


Müşteri ile Etkileşim

Sosyal medyadaki yorum ve sorulara geri dönüş yapmak markanızın itibarını artıracaktır. Bizde, böyle durumlarda sizinle belirlenen şartlar ile kullanıcılara geri dönüş yapılmasını sağlamaktayız.

Özel İçerik Üretimi

Markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz için size özel oluşturulan tasarımları ve sloganları sosyal medya hesaplarınızda paylaşıyoruz

Paylaşım Planlaması

İster günlük, ister haftalık, isterseniz ise aylık olarak birlikte paylaşım planı yaparak bu zaman aralıklarında sosyal medya mecralarında paylaşımlarınızı yapıyoruz.

TUG Medya Prodüksiyon, sosyal medya (Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn) hesaplarınızı sizin için yönetir.

Gönderi Planlama
İşinize özel içeriklerle oluşturduğumuz tasarımları aylık olarak planlıyoruz.
Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Sosyal medyadaki reklamlarınızı en iyi etkileşimi alacak şekilde iyileştiriyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenizde sosyal medyanın rolünü yeniden hayal edin

Medya

Arama sonuçlarını ve itibarınızı geliştirmek için sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanın.

Sosyal medya, dijital pazarlamanın en büyük etkenlerinden biri olarak kabul edilir, ancak işletmelerin üçte birinden fazlasının hiçbir sosyal medya varlığı yoktur. Bu, büyük ölçüde küçük işletmelerin sosyal medya pazarlamasına yatırım yapacak zamana veya kaynağa sahip olmamasından kaynaklanmaktadır.

Tug Medya Prodüksiyon’un sosyal medya yönetim uzmanlarının, takipçileri artırmaya, marka farkındalığını en üst düzeye çıkarmaya ve gelir elde etmeye yardımcı olmak için sosyal medya işlemlerini yönlendirmesine izin verin. Deneyimli ekibimiz, iş vizyonunuzu markanız için uyumlu bir sosyal karaktere dönüştürebilir.