Kurumsal Video Çözümleri

Kurumsal videolar ile satış hedefinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Tüm kurumsal video çözümlerini izlemek için tıklayınız.

Kurumsal video hazırlatmak ve bütçe teklifi almak için;

Günümüzde giderek daha da güçlü hale gelen dijital medyada; marka, kurum ve şirketler marka bilinirliğini ve prestijini daha da yüksek seviyelere çıkarmak için kurumsal videoları tercih ediyor. Bu doğrultuda hazırlanan video içeriklerle markalar hedef kitle ve potansiyel müşterilerle daha hızlı ve güvenli bir iletişim köprüsü kurarak satış yukarıya doğru çekiyor.

Kurum, şirket ve firmaların hemen hemen bütün faaliyetlerinin anlatıldığı kurumsal video çözümleri arasında müşteri görüşleri, video sunum, iş sağlığı ve güvenliği, insan kaynakları, kamu spotu, röportaj, tv programı vb. video içerikler yer almaktadır. Bu videolar 2D motion graphics veya gerçek görüntülerle kurgulanmaktadır. Hazırlanan videolar ile marka, kurum ve şirketleri daha yakından tanıma fırsatına sahip olan müşteriler kurumla organik bir bağ kurarak daha güvenli ve sadık müşteriler haline geliyor.

Kurum şirket ve firmaların kurumsal video çözümlerine kreatif içeriklerle çözüm ortağı olan Tug Medya Prodüksiyon, alanında uzman kreatif ekibiyle global trendlere uygun videolar tasarlıyor.

Kurumsal Videolar ile marka değerinizi maksimum seviyeye taşıyın.

Kurumsal Videolar ile markanızın dijital medyadaki prestijini artırın.

Kurumsal Videolar ile sektördeki rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Kurumsal Videolar ile fuar, açılış ve organizasyonlarda etkili bir izlenim yaratın.

Profesyonel bir işleyişle kreatif video içerikleri tasarlayan Tug Medya Prodüksiyon; müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlayarak, kurumların talep ettiği projeleri en estetik formlarda global trendler ışığında tasarlıyor. Tug Medya Prodüksiyon’un hazırladığı kreatif video çözümleri ile kurumun sektördeki rakiplerinden farklılaşarak ön plana çıkması hedefleniyor.

Tug Medya Prodüksiyon’un alanında uzman kreatif ekibi müşteri kurumdan gelen brief ile üretime geçmeye başlar.

Hedef kitle analizi yapılarak müşteri kurumun mesajına en uygun metin hazırlanır ve kurumuna sunulur.

Kurum onayıyla birlikte isteğe göre 2D Motion veya gerçek görüntülerle video tasarım süreci başlar.

Kurgu & Montaj sürecinden sonra müşteri memnuniyeti maksimum seviyede sağlanarak proje teslim edilir.

Teklif Al

Tug Medya Prodüksiyon’un video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalarımız sayfasına gidebilir; Tug Medya Prodüksiyon ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel Kurumsal Video hazırlatabilirsiniz.

Kurumsal Video hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için;
0530 648 08 84 • info@tugmedyaproduksiyon.com