Web Site Tasarımı

Web Site

Size Özel Tasarımlar Hazırlıyoruz

Kendimizi sizlerin yerine koyup, sektörün gereklilikleri doğrultusunda özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Kurumsal Web Site Tasarımı

İhtiyaçlarınızı iyi anlıyoruz. Planlı çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz. Kişisel web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Portföyümüzdeki yüzlerce web sayfalarına yenilerini ilave ediyoruz. “Size Uzun Süreli Hizmet Veriyoruz.”

Özel Yazılım

İş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz.  Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Sihirli değnekle dokunup iş akışınızı kolaylaştırıyoruz. 

E-Ticaret Siteleri

Müşterilerinizin 24 saat ulaşabileceği, elektronik ortamda alışveriş yapabileceği, internetin olduğu her yerde mağaza sahibi olmanın en kolay ve ekonomik yolu. Personel ve kira giderinin olmadığı bu yapı sizi dünya pazarıyla buluşturuyor. Düşünülerek adımlanmış tasarımlarımız ve teknik altyapımızla sürekli olarak destek veriyoruz. 

Google-Yandex SEO Optimizasyonu

Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön planda çıkabilmenizi ve siteniz internet alanındaki verilerini seo optimizasyonu sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorlarında ön sıralara taşıyoruz. İnternetten marjinal faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.  

Web Site Tasarımı

Referanslarımız

referanslarımız