Televizyon Reklamları

TÜRKİYE’DE YAŞAMAYI İYİ BİLİYORUZ.
ÇOK SEVDİĞİMİZ İNSANLARIMIZI TANIYORUZ.
SÜREKLİ DAHA FAZLA TANIMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

YAKINDAN TANIDIĞIMIZ İNSANLARIMIZA MARKANIZI TANITAN EKİP BİZ OLABİLİRİZ. TELEVİZYON REKLAMLARI İÇİN METİN YAZARLIĞI, SENARYO DESTEĞİ, PRODÜKSİYON HİZMETİ, REKLAM ÇEKİMLERİ, MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA HİZMETLERİ VERİYORUZ.

DEHA TV

REKLAM PAKETLERİ

Televizyon

TV GÖRÜNTÜLÜ REKLAM

TV reklamları marka imajı ve algısına katkı sağlamaktadır. Televizyon mecrasında yapılan tanıtımlar tüketici nezdinde güven teşkil ederek, pazarlamayı güçlendirirken satışı artırmaktadır. Bireylere markayı farklılaştırmak ve markalaştırmak amaçlı sunum oldukça mühimdir.

Asıl hedef markaya göz aşinalığı oluşturmaktan ziyade hedef kitle üzerinde markaya karşı olumlu düşüncelerin ve hissiyatın oluşmasını sağlamaktır. Marka konumlandırma ve markalaşma konusunda çalışmaları titizlikle yürütüyoruz. Uygun slogan ve sunum fikirleriyle hedef kitle üzerinde etkili tanıtım kampanyaları gerçekleştiriyoruz.

DEHA TV

Spot Reklam Paketleri

Sizin için hazırladığımız spot reklam paketlerimizi inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eko Paket

Günlük Yayın Adedi 5

1 Yayın Süresi 25 Saniye

    1 Ay - 3 Ay - 6 Ay - 12 Ay
Hemen İletişime Geç
Medium Paket

Günlük Yayın Adedi 7

1 Yayın Süresi 25 Saniye

    1 Ay - 3 Ay - 6 Ay - 12 Ay
Hemen İletişime Geç
Premium Paket

Günlük Yayın Adedi 10

1 Yayın Süresi 25 Saniye

    1 Ay - 3 Ay - 6 Ay - 12 Ay
Hemen İletişime Geç

BANT REKLAM

Bant reklam program yayınlandığı sırada ekranın maksimum %20 si olacak kadar yayınlanan şerit reklam çalışmalarıdır. Programı izleyenlerin zaplama şansları çok düşüktür. Direkt izleyiciye ulaşabilirler. 8 yada 10 sn. Olarak hazırlanabilir. Yaygın olanı 8 sn. Süreli olanlarıdır.  Birim maliyetleri Kuşak tanıtımlara göre genelde %20 ile %30 arasında daha fazladır.

İnternet kullanımının artmasına rağmen her türlü gelir gurubundan bireyleri ekrana kilitleyen televizyon büyük kitlelere hızlı ve etkili ulaşma konusunda en uygun mecradır.

Bant tanıtımlarda anlatılmak istenen mesaj mümkün olabildiğince kısa ve net olarak verilmelidir. Amaç muhakkak akılda kalmak olmalı. Bu nedenle seçilen logoların, animasyonların ve ek olarak slogan titizlikle belirlenerek sunulmalıdır.

Hedef kitle doğru belirlenerek söz konusu kitlenin ekranda en yoğun olduğu zaman dilimlerinde tanıtımların yayınlanması bant tanıtımın etkisini artırır. Örnek verecek olursak ev hanımlarına özel bir ürün için sabah programlarını seçmek doğru olabilir. Aynı şekilde erkeklere özel bir ürün tanıtımı yapılıyorsa maç sırasında bant tanıtım yayınlamak daha fazla akılda kalıcı olacaktır.

Günümüzde TV, markalar tarafınca tanıtım amaçlı en çok tercih edilmekte olan mecradır. Buna ek olarak gücünü dijital reklamcılık gelişmesine rağmen yitirmeden korumaktadır. Erişilebilen kişiler göz önünde bulundurularak maliyetinin düşük olması ve Ülkemiz’de yüksek TV izlenme süreleri düşünüldüğünde, medya ajanslarının tanıtım planı stratejilerinin oluşumunda temel ayağının TV olmasını sağlamaktadır.

Bant Reklam Nedir?

 %20 Ekran

  Bant reklamlar tv ekranının %20’sini doldururken, geri kalan ekran %80’ni programa aittir.

Sessiz Reklam

Bant tanıtımlarda sesli mesaj verilemiyor jingle etkisinden faydalanılamıyor.

Fakat Bant Reklamlar Daha Çok İzlenmektedir!

Bant reklam kuşak reklamlarla kıyaslandığında daha fazla izlenim alıyor. Bu durum bant reklamların çokça izlenilen TV programlarının yayını esnasında çıkmasından kaynaklanmaktadır. Kuşak diğer bir deyişle spot reklam`lar bireylerin reklam başladı diyerek televizyon kanalını değiştirdiği tanıtım kuşaklarında çıkıyor.

Markanız için uygun tanıtımları planlamak  ve strateji geliştirmek amaçlı bizimle iletişim kurabilirsiniz. Medya planlama ve satın alma konularında tüm yükünüzü bize yıkabilirsiniz. Uzman ekibimizle markanızı doğru ve etkili biçimde tanıtarak memnuniyetinizi en üst değerde tutacağız. Müşteri memnuniyetini en üst değerde tutmak firmamız en birinci ilkesidir. Aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için bizi tercih edin.