Etkinlik Çekimleri

Etkinlik videoları ile etkinliğinizi geniş kitlelere duyurun.

Tüm video çözümlerimizi izlemek için tıklayınız.

Etkinlik videosu hazırlatmak ve bütçe teklifi almak için;

Dijital reklamcılık dünyasında 360 dereceye uygunluk, yani yapılan bir etkinliğin ya da aktivasyonun sosyal medya ayağının da bulunması, çok önemli. Etkinliklerin tam anlamıyla başarıya ulaşabilmeleri için youtube, facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya mecralarında da ses getirebilmesi gerekir. Etkinlik videoları bu ihtiyaca cevap veren dijital içeriklerdir. Bir açılışın, etkinliğin, lansmanın ya da organizasyonun, hitap ettiği kesimin davetlilerle sınırlı kalmamasını ve dijital iletişim platformları üzerinden geniş kitlelere ulaşarak ses getirmesini sağlar.

Etkinlik tanıtım filmi ile etkinliğinizin bilinirliğini artırın.

Etkinlik tanıtım filmi ile daha geniş kitlelere ulaşım sağlayın.

Etkinlik tanıtım filmi etkinliğinize dair bütün ayrıntıları ön plana çıkarın.

Yapılan bir etkinliğin 360 dereceye uygun olmasını sağlar.

Bir film prodüksiyon ajansı olan Tug Medya Prodüksiyon, kreatif, alanında uzman prodüksiyon ekibi ve üst düzey ekipman envanteriyle iş ortağı firmalara artı değer katacak etkinlik videoları üretiyor. Kaliteli ve kreatif bir prodüksiyon süreci sonunda ortaya çıkan videolar, gerekmesi durumunda animasyon görüntülerle desteklenebiliyor. Bu sayede içeriklerin çok hızlı bir şekilde tükendiği internet mecralarında kalıcılık sağlayan ve iş ortağı markanın web sitesinde, iç iletişim çalışmalarında, showreel’ larında ve başka her türlü iletişim çalışmasında kullanabileceği etkinlik videoları ortaya çıkıyor.

Müşteri kurumun briefi doğrultusunda Tug Medya Prodüksiyon’un kreatif ekibi tarafından senaryo yazılır.

Kurumun onayıyla birlikte Tug Medya Prodüksiyon’un profesyonel ekibi tarafından çekimler gerçekleştirilir.

isteğe göre 2D motion ögelerin eklenerek kurgu&montaj ve ses&müzik prodüksiyonu yapılır.

Müşteri memnuniyeti maksimum seviyede sağlanarak proje istenilen formatta teslim edilir.

Siz de Tug Medya Prodüksiyon’un hazırladığı Etkinlik Filmlerini YouTube, Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanallarında yayınlayarak firmanızın dijital ve sosyal medyadaki varlığına güç katabilir, markanızın imajını maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Teklif Al

Tug Medya Prodüksiyon’un video çalışmalarını genel olarak incelemek için Çalışmalarımız sayfasına gidebilir; Tug Medya Prodüksiyon ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel Etkinlik Videoları hazırlatabilirsiniz.

Etkinlik Videoları hazırlatmak ve fiyat teklifi almak için;
0530 648 08 84 • info@tugmedyaproduksiyon.com